http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Vippaxel  




Vippaxel
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Vändarmmontage GP5801364420
2 Vippaxel GP5801364425
3 Låsplugg GP16987801
4 Cylindrisk skruv GP99454296
5 Vipparm GP5801641964
6 Vipparm GP5801641963
7 Sexkantsbult GP18139224
  • Vändarmmontage
    Art. nr.
    GP5801364420
    Vändarmmontage
    422,00 kr
    Ink. moms.527,50 kr
    422,00 kr
    kr
  • Vippaxel
    Art. nr.
    GP5801364425
    Vippaxel
    424,00 kr
    Ink. moms.530,00 kr
    424,00 kr
    kr
  • Låsplugg
    Art. nr.
    GP16987801
    Låsplugg
    • 32. i bild för Topplock S8000 AM1
    16,24 kr
    Ink. moms.20,30 kr
    16,24 kr
    kr
  • Cylindrisk skruv
    Art. nr.
    GP99454296
    Cylindrisk skruv
    15,00 kr
    Ink. moms.18,75 kr
    15,00 kr
    kr
  • Vipparm
    Art. nr.
    GP5801641964
    Vipparm
    592,00 kr
    Ink. moms.740,00 kr
    592,00 kr
    kr
  • Vipparm
    Art. nr.
    GP5801641963
    Vipparm
    575,00 kr
    Ink. moms.718,75 kr
    575,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP18139224
    Sexkantsbult
    55,18 kr
    Ink. moms.68,98 kr
    55,18 kr
    kr
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se