http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Topplockskåpor  




Topplockskåpor

Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Topplocksbult  GP4891024
2 Topplocksbult  GP4891025
3 Topplocks  GP2831279
4 Ventilkon  GP4899081
5 Avgasventil GP4895051
6 Inloppsventil  GP4895052
7 Gängad plugg GP4895079
8 Ventil fjäder   GP2831473
9 Fjäderlock  GP4895074
10 Kåpa   GP2831287
11 Plugg  GP4895085
12 Plugg  GP4895089
13 Plugg  GP4895406
14 Plugg    GP4895407
15 Ventilsäte standard GP4897106
16 Ventilsäte standard  GP4897578
17 Topplockspackning  GP5801418588
18 Topplockspackning  GP5801418587
Topplockskåpor
  • Topplocksbult
    Art. nr.
    GP4891024
    Topplocksbult
    40,00 kr
    Ink. moms.50,00 kr
    40,00 kr
    kr
    Topplocksbult
  • Topplocksbult
    Art. nr.
    GP4891025
    Topplocksbult
    14,00 kr
    Ink. moms.17,50 kr
    14,00 kr
    kr
    Topplocksbult
  • Topplocks
    Art. nr.
    GP2831279
    Topplocks
    27 790,00 kr
    Ink. moms.34 737,50 kr
    27 790,00 kr
    kr
    Topplocks
  • Ventilkon
    Art. nr.
    GP4899081
    Ventilkon
    1,00 kr
    Ink. moms.1,25 kr
    1,00 kr
    kr
    Ventilkon
  • Avgasventil
    Art. nr.
    GP4895051
    Avgasventil
    200,00 kr
    Ink. moms.250,00 kr
    200,00 kr
    kr
    Avgasventil
  • Inloppsventil
    Art. nr.
    GP4895052
    Inloppsventil
    185,00 kr
    Ink. moms.231,25 kr
    185,00 kr
    kr
    Inloppsventil
  • Gängad plugg
    Art. nr.
    GP4895079
    Gängad plugg
    Gängad plugg
  • Ventil fjäder
    Art. nr.
    GP2831473
    Ventil fjäder
    45,00 kr
    Ink. moms.56,25 kr
    45,00 kr
    kr
    Ventil fjäder
  • Fjäderlock
    Art. nr.
    GP4895074
    Fjäderlock
    30,00 kr
    Ink. moms.37,50 kr
    30,00 kr
    kr
    Fjäderlock
  • Kåpa
    Art. nr.
    GP2831287
    Kåpa
    13,00 kr
    Ink. moms.16,25 kr
    13,00 kr
    kr
    Kåpa
  • Plugg
    Art. nr.
    GP4895085
    Plugg
    7,00 kr
    Ink. moms.8,75 kr
    7,00 kr
    kr
    Plugg
  • Plugg
    Art. nr.
    GP4895089
    Plugg
    8,00 kr
    Ink. moms.10,00 kr
    8,00 kr
    kr
    Plugg
    Minimum antal för beställning 10 stycket
  • Plugg
    Art. nr.
    GP4895406
    Plugg
    4,00 kr
    Ink. moms.5,00 kr
    4,00 kr
    kr
    Plugg
  • Plugg
    Art. nr.
    GP4895407
    Plugg
    14,00 kr
    Ink. moms.17,50 kr
    14,00 kr
    kr
    Plugg
  • Ventilsäte standard
    Art. nr.
    GP4897106
    Ventilsäte standard
    235,00 kr
    Ink. moms.293,75 kr
    235,00 kr
    kr
    Ventilsäte standard
    Minimum antal för beställning 5 stycket
  • Ventilsäte standard
    Art. nr.
    GP4897578
    Ventilsäte standard
    300,00 kr
    Ink. moms.375,00 kr
    300,00 kr
    kr
    Ventilsäte standard
  • Topplockspackning
    Art. nr.
    GP5801418588
    Topplockspackning
    1 035,00 kr
    Ink. moms.1 293,75 kr
    1 035,00 kr
    kr
    Topplockspackning
  • Topplockspackning
    Art. nr.
    GP5801418587
    Topplockspackning
    815,00 kr
    Ink. moms.1 018,75 kr
    815,00 kr
    kr
    Topplockspackning
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se