http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Topplockskåpor  




Topplockskåpor
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Toppen GP504389002
2 Ventilsäte STD GP504162949
3 Ventilstyrning STD GP5801496257
4 Ventilsäte STD GP504254094
5 Låsplugg GP16988301
6 Inloppsventil GP504387778
7 Avgasventil GP504387779
8 Fjäderkåpa GP504178119
9 Hatt GP40101573
10 Ventilkon GP4819891
11 Sexkantsbult GP504081521
12 Sexkantsbult GP504081533
13 Topplockspackning GP5801450757
14 Ventilkåpa GP504387777
15 Dyling Ø8,5 mm GP99435557
16 Låsplug GP16990670
17 Häge GP5801475385
18 Låsplugg GP16990970
19 Topplockspackning
GP5801450758
20 Fjäderkåpa för motorventil GP5802256106
21 Lock GP5801663519
  • Toppen
    Art. nr.
    GP504389002
    Toppen
    15 274,00 kr
    Ink. moms.19 092,50 kr
    15 274,00 kr
    kr
  • Ventilsäte STD
    Art. nr.
    GP504162949
    Ventilsäte STD
    38,00 kr
    Ink. moms.47,50 kr
    38,00 kr
    kr
  • Ventilstyrning STD
    Art. nr.
    GP5801496257
    Ventilstyrning STD
    25,19 kr
    Ink. moms.31,49 kr
    25,19 kr
    kr
  • Ventilsäte STD
    Art. nr.
    GP504254094
    Ventilsäte STD
    52,00 kr
    Ink. moms.65,00 kr
    52,00 kr
    kr
  • Låsplugg
    Art. nr.
    GP16988301
    Låsplugg
    14,00 kr
    Ink. moms.17,50 kr
    14,00 kr
    kr
    Minimum antal för beställning 100 stycket
  • Inloppsventil
    Art. nr.
    GP504387778
    Inloppsventil
    78,00 kr
    Ink. moms.97,50 kr
    78,00 kr
    kr
  • Avgasventil
    Art. nr.
    GP504387779
    Avgasventil
    126,00 kr
    Ink. moms.157,50 kr
    126,00 kr
    kr
  • Fjäderkåpa
    Art. nr.
    GP504178119
    Fjäderkåpa
    12,00 kr
    Ink. moms.15,00 kr
    12,00 kr
    kr
  • Ventilfjäder
    Art. nr.
    GP4812347
    Ventilfjäder
    • 41. i bild för Topplock S8000 AM1
    60,00 kr
    Ink. moms.75,00 kr
    60,00 kr
    kr
  • Fjäderbricka
    Art. nr.
    GP4780558
    Fjäderbricka
    • 40. i bild för Topplock S8000 AM1
    69,00 kr
    Ink. moms.86,25 kr
    69,00 kr
    kr
  • Hatt
    Art. nr.
    GP40101573
    Hatt
    11,00 kr
    Ink. moms.13,75 kr
    11,00 kr
    kr
  • Ventilkon
    Art. nr.
    GP4819891
    Ventilkon
    • 38. i bild för Topplock S8000 AM1
    15,00 kr
    Ink. moms.18,75 kr
    15,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP504081521
    Sexkantsbult
    30,00 kr
    Ink. moms.37,50 kr
    30,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP504081533
    Sexkantsbult
    25,00 kr
    Ink. moms.31,25 kr
    25,00 kr
    kr
  • Topplockspackning
    Art. nr.
    GP5801450757
    Topplockspackning
    275,00 kr
    Ink. moms.343,75 kr
    275,00 kr
    kr
  • Ventilkåpa
    Art. nr.
    GP504387777
    Ventilkåpa
    10,00 kr
    Ink. moms.12,50 kr
    10,00 kr
    kr
  • Dyling Ø8,5 mm
    Art. nr.
    GP99435557
    Dyling Ø8,5 mm
    49,00 kr
    Ink. moms.61,25 kr
    49,00 kr
    kr
  • Låsplug
    Art. nr.
    GP16990670
    Låsplug
    • 6. i bild för Motorcylinderblocksenhet CURSOR87 TE3F
    18,00 kr
    Ink. moms.22,50 kr
    18,00 kr
    kr
  • Häge
    Art. nr.
    GP5801475385
    Häge
    55,00 kr
    Ink. moms.68,75 kr
    55,00 kr
    kr
  • Låsplugg
    Art. nr.
    GP16990970
    Låsplugg
    67,43 kr
    Ink. moms.84,29 kr
    67,43 kr
    kr
  • Topplockspackning
    Art. nr.
    GP5801450758
    Topplockspackning
    405,00 kr
    Ink. moms.506,25 kr
    405,00 kr
    kr
  • Fjäderkåpa för motorventil
    Art. nr.
    GP5802256106
    Fjäderkåpa för motorventil
  • Lock
    Art. nr.
    GP5801663519
    Lock
    24,00 kr
    Ink. moms.30,00 kr
    24,00 kr
    kr
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se