http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Svänghjulshus  




Svänghjulshus NEF N67TEVP05

Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Styrstift  GP4899026
2 Sexkantsbult  GP4899109
3 Sexkantsbult M10X1,5x40 mm GP4892915
4 Plugg Ø29 mm GP4895378
5 O-Ring 3,53x21,81   GP17288480
6 Sexkantsbult M12x80 mm GP4899076
7 Sexkantsbult  GP4897499
8 Axeltätning  GP5801483583
9 Sexkantsbult    GP4899068
10 Bakre veivhuslock GP504033868
11 Kåpa    GP4895155
12 Självhäftande/Klistermärke  GP2992504
Svänghjulshus
  • Styrstift
    Art. nr.
    GP4899026
    Styrstift
    • 10. i bild för Komplett motorblock & Motorblocksenhet NEF67 SM1 • 1. i bild för Bakre vevhuskåpa & Svänghjulshus
    60,00 kr
    Ink. moms.75,00 kr
    60,00 kr
    kr
    Styrstift
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4899109
    Sexkantsbult
    • 2. i bild för Svänghjulshus
    9,00 kr
    Ink. moms.11,25 kr
    9,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Sexkantsbult M10X1,5x40 mm
    Art. nr.
    GP4892915
    Sexkantsbult M10X1,5x40 mm
    • 3. i bild för Svänghjulshus
    14,00 kr
    Ink. moms.17,50 kr
    14,00 kr
    kr
    Sexkantsbult M10X1,5x40 mm
    Minimum antal för beställning 10 stycket
  • Plugg Ø29 mm
    Art. nr.
    GP4895378
    Plugg Ø29 mm
    • 4. i bild för Svänghjulshus
    117,00 kr
    Ink. moms.146,25 kr
    117,00 kr
    kr
    Plugg Ø29 mm
  • O-Ring 3,53x21,81
    Art. nr.
    GP17288480
    O-Ring 3,53x21,81
    • 5. i bild för Svänghjulshus
    20,00 kr
    Ink. moms.25,00 kr
    20,00 kr
    kr
    O-Ring 3,53x21,81
    Minimum antal för beställning 5 stycket
  • Sexkantsbult M12x80 mm
    Art. nr.
    GP4899076
    Sexkantsbult M12x80 mm
    • 6. i bild för Svänghjulshus
    34,00 kr
    Ink. moms.42,50 kr
    34,00 kr
    kr
    Sexkantsbult M12x80 mm
    Minimum antal för beställning 5 stycket
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4897499
    Sexkantsbult
    215,00 kr
    Ink. moms.268,75 kr
    215,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Axeltätning
    Art. nr.
    GP5801483583
    Axeltätning
    • 8. i bild för Svänghjulshus
    370,00 kr
    Ink. moms.462,50 kr
    370,00 kr
    kr
    Axeltätning
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4899068
    Sexkantsbult
    • 9. i bild för Svänghjulshus
    7,00 kr
    Ink. moms.8,75 kr
    7,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Bakre veivhuslock
    Art. nr.
    GP504033868
    Bakre veivhuslock
    9 150,00 kr
    Ink. moms.11 437,50 kr
    9 150,00 kr
    kr
    Bakre veivhuslock
  • Kåpa
    Art. nr.
    GP4895155
    Kåpa
    • 11. i bild för Svänghjulshus
    245,00 kr
    Ink. moms.306,25 kr
    245,00 kr
    kr
    Kåpa
  • Självhäftande/Klistermärke
    Art. nr.
    GP2992504
    Självhäftande/Klistermärke
    • 15. i bild för Svänghjulshus
    1 789,00 kr
    Ink. moms.2 236,25 kr
    1 789,00 kr
    kr
    Självhäftande/Klistermärke
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se