http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Stödventilator  




Stödventilator
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Stöd GP5802801360
2 Kullager GP4892732
3 Bricka GP4890732
4 Fjäderlåsbricka GP500395697
5 Sexkantsbult GP16676834
6 Sexkantsbult GP16673735
7 Remskiva GP5801398794
8 Sexkantsbult GP16587026
  • Stöd
    Art. nr.
    GP5802801360
    Stöd
    3 360,00 kr
    Ink. moms.4 200,00 kr
    3 360,00 kr
    kr
  • Kullager
    Art. nr.
    GP4892732
    Kullager
    429,00 kr
    Ink. moms.536,25 kr
    429,00 kr
    kr
  • Bricka
    Art. nr.
    GP4890732
    Bricka
    325,00 kr
    Ink. moms.406,25 kr
    325,00 kr
    kr
  • Fjäderlåsbricka
    Art. nr.
    GP500395697
    Fjäderlåsbricka
    145,00 kr
    Ink. moms.181,25 kr
    145,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16676834
    Sexkantsbult
    10,00 kr
    Ink. moms.12,50 kr
    10,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16673735
    Sexkantsbult
    • 21. i bild för Överdimensionerad kylare S8000 AM1 11. i bild för Motorcylinderblocksenhet CURSOR87 TE3F 3. i bild för Vattenpump CURSOR87 TE3F
    17,00 kr
    Ink. moms.21,25 kr
    17,00 kr
    kr
  • Remskiva
    Art. nr.
    GP5801398794
    Remskiva
    762,00 kr
    Ink. moms.952,50 kr
    762,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16587026
    Sexkantsbult
    37,00 kr
    Ink. moms.46,25 kr
    37,00 kr
    kr
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se