http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Motorkabel  




Motorkabel
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Motorkablage GP5802535923
2 Cylinderhuvudskruv M6x16 mm GP16689124
3 Hållare GP5801536153
4 Sexkantsbult GP8027294
5 Hållare GP504388110
6 Sexkantsbult GP16673635
7 Hållare GP5801547540
8 Hållare GP5801535458
9 Fjäderklämma GP504065285
10 Fjäderklämma GP5801392545
  • Motorkablage
    Art. nr.
    GP5802535923
    Motorkablage
  • Cylinderhuvudskruv M6x16 mm
    Art. nr.
    GP16689124
    Cylinderhuvudskruv M6x16 mm
    8,00 kr
    Ink. moms.10,00 kr
    8,00 kr
    kr
    Minimum antal för beställning 10 stycket
  • Hållare
    Art. nr.
    GP5801536153
    Hållare
    24,00 kr
    Ink. moms.30,00 kr
    24,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16978124
    Sexkantsbult
    10,00 kr
    Ink. moms.12,50 kr
    10,00 kr
    kr
  • Hållare
    Art. nr.
    GP504388110
    Hållare
    94,00 kr
    Ink. moms.117,50 kr
    94,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16673635
    Sexkantsbult
    • 1. i bild för Komplett Oljetråg • 13. i bild för Svänghjulshus • 8. i bild för Tänd & Ventilstyrning NEF F36ETVP03
    16,00 kr
    Ink. moms.20,00 kr
    16,00 kr
    kr
  • Hållare
    Art. nr.
    GP5801547540
    Hållare
    28,00 kr
    Ink. moms.35,00 kr
    28,00 kr
    kr
  • Hållare
    Art. nr.
    GP5801535458
    Hållare
    22,00 kr
    Ink. moms.27,50 kr
    22,00 kr
    kr
  • Fjäderklämma
    Art. nr.
    GP504065285
    Fjäderklämma
    39,00 kr
    Ink. moms.48,75 kr
    39,00 kr
    kr
  • Fjäderklämma
    Art. nr.
    GP5801392545
    Fjäderklämma
    6,00 kr
    Ink. moms.7,50 kr
    6,00 kr
    kr
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se