http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Motorblock  




Motorblock
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Motorns vevhus GP5802201771
2 Sexkantsbult GP4891353
3 Styrpinne GP7300019
4 Kamaxellager GP5802127705
5 Gängad plugg GP5802321943
6 Låsplug GP504138060
7 Låsplugg GP14329901
8 Låsplugg GP16990970
9 Låsplugg M14X1,5 GP504016052
10 Oljemunstycke GP5801363466
11 Tvättmaskin GP504077652
12 Gängad koppling GP5801720267
13 Gängad plugg GP17917015
14 Låsplug GP16987701
15 plugg GP504138062
16 Kamaxellager GP5802570034
  • Motorns vevhus
    Art. nr.
    GP5802201771
    Motorns vevhus
    15 626,00 kr
    Ink. moms.19 532,50 kr
    15 626,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4891353
    Sexkantsbult
    • 14. i bild för Komplett motorblock & Motorblocksenhet NEF67 SM1
    20,00 kr
    Ink. moms.25,00 kr
    20,00 kr
    kr
  • Styrpinne
    Art. nr.
    GP7300019
    Styrpinne
    5,50 kr
    Ink. moms.6,88 kr
    5,50 kr
    kr
  • Kamaxellager
    Art. nr.
    GP5802127705
    Kamaxellager
    67,85 kr
    Ink. moms.84,81 kr
    67,85 kr
    kr
  • Gängad plugg
    Art. nr.
    GP5802321943
    Gängad plugg
    335,00 kr
    Ink. moms.418,75 kr
    335,00 kr
    kr
  • Låsplug
    Art. nr.
    GP504138060
    Låsplug
    34,00 kr
    Ink. moms.42,50 kr
    34,00 kr
    kr
  • Låsplugg
    Art. nr.
    GP14329901
    Låsplugg
    176,00 kr
    Ink. moms.220,00 kr
    176,00 kr
    kr
  • Låsplugg
    Art. nr.
    GP16990970
    Låsplugg
    67,43 kr
    Ink. moms.84,29 kr
    67,43 kr
    kr
  • Låsplugg M14X1,5
    Art. nr.
    GP504016052
    Låsplugg M14X1,5
    75,00 kr
    Ink. moms.93,75 kr
    75,00 kr
    kr
  • Oljemunstycke
    Art. nr.
    GP5801363466
    Oljemunstycke
    121,00 kr
    Ink. moms.151,25 kr
    121,00 kr
    kr
  • Tvättmaskin
    Art. nr.
    GP504077652
    Tvättmaskin
    7,70 kr
    Ink. moms.9,63 kr
    7,70 kr
    kr
  • Gängad koppling
    Art. nr.
    GP5801720267
    Gängad koppling
    35,00 kr
    Ink. moms.43,75 kr
    35,00 kr
    kr
  • Gängad plugg
    Art. nr.
    GP17917015
    Gängad plugg
    80,00 kr
    Ink. moms.100,00 kr
    80,00 kr
    kr
  • Låsplug
    Art. nr.
    GP16987701
    Låsplug
    5,00 kr
    Ink. moms.6,25 kr
    5,00 kr
    kr
  • plugg
    Art. nr.
    GP504138062
    plugg
    24,00 kr
    Ink. moms.30,00 kr
    24,00 kr
    kr
  • Kamaxellager
    Art. nr.
    GP5802570034
    Kamaxellager
    170,00 kr
    Ink. moms.212,50 kr
    170,00 kr
    kr
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se