http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Insugningsrör  




Insugningsrör
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Insugningsböj GP5801459437
2 Motor med plattpackning GP504380898
3 Insugningsvängspackning GP5802765886
4 Ventilhus GP504385542
5 Anslutningsrör GP504380983
6 Sexkantsbult GP16673835
7 Sexkantsbult GP16598425
8 Häge M8x30 mm GP16729534
9 Häge  GP16728524
  • Insugningsrör
    Art. nr.
    GP121620
    Insugningsrör
    •
  • Insugningsböj
    Art. nr.
    GP5801459437
    Insugningsböj
    796,00 kr
    Ink. moms.995,00 kr
    796,00 kr
    kr
  • Motor med plattpackning
    Art. nr.
    GP504380898
    Motor med plattpackning
    61,00 kr
    Ink. moms.76,25 kr
    61,00 kr
    kr
  • Insugningsvängspackning
    Art. nr.
    GP5802765886
    Insugningsvängspackning
    15,00 kr
    Ink. moms.18,75 kr
    15,00 kr
    kr
  • Ventilhus
    Art. nr.
    GP504385542
    Ventilhus
  • Anslutningsrör
    Art. nr.
    GP504380983
    Anslutningsrör
    355,00 kr
    Ink. moms.443,75 kr
    355,00 kr
    kr
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16673835
    Sexkantsbult
    • 7. i bild för Luftledningar • 3. i bild för Generator • 3. i bild för Oljematningsledning CURSOR87 TE3F
    32,00 kr
    Ink. moms.40,00 kr
    32,00 kr
    kr
    Minimum antal för beställning 20 stycket
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16598425
    Sexkantsbult
    33,00 kr
    Ink. moms.41,25 kr
    33,00 kr
    kr
  • Häge M8x30 mm
    Art. nr.
    GP16729534
    Häge M8x30 mm
    94,00 kr
    Ink. moms.117,50 kr
    94,00 kr
    kr
  • Häge
    Art. nr.
    GP16728524
    Häge
    5,00 kr
    Ink. moms.6,25 kr
    5,00 kr
    kr
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se