http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Husolja  




Husolja
Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Oljefilterstöd GP5802485303
2 Sexkantsbult GP16592325
3 Gängad plugg GP504113860
4 Sexkantsbult GP16673835
5 Filter, motorolja GP5802431041
6 Plat motorpackning GP504235816
7 Plugg GP16996011
Husolja
  • Oljefilterstöd
    Art. nr.
    GP5802485303
    Oljefilterstöd
    1 489,00 kr
    Ink. moms.1 861,25 kr
    1 489,00 kr
    kr
    Oljefilterstöd
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16592325
    Sexkantsbult
    • 3. i bild för Husolja CURSOR87 TE3F
    20,00 kr
    Ink. moms.25,00 kr
    20,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Gängad plugg
    Art. nr.
    GP504113860
    Gängad plugg
    263,00 kr
    Ink. moms.328,75 kr
    263,00 kr
    kr
    Gängad plugg
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP16673835
    Sexkantsbult
    • 7. i bild för Luftledningar • 3. i bild för Generator • 3. i bild för Oljematningsledning CURSOR87 TE3F
    32,00 kr
    Ink. moms.40,00 kr
    32,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
    Minimum antal för beställning 20 stycket
  • Filter, motorolja
    Art. nr.
    GP5802431041
    Filter, motorolja
    210,00 kr
    Ink. moms.262,50 kr
    210,00 kr
    kr
    Filter, motorolja
  • Plat motorpackning
    Art. nr.
    GP504235816
    Plat motorpackning
    11,00 kr
    Ink. moms.13,75 kr
    11,00 kr
    kr
    Plat motorpackning
  • Plugg
    Art. nr.
    GP16996011
    Plugg
    9,00 kr
    Ink. moms.11,25 kr
    9,00 kr
    kr
    Plugg
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se