http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Bakre vevhuslock  




Bakre vevhuslock

Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Styrstift  GP4899026
2 Sexkantsbult  GP4899078
3 Sexkantsbult  GP4899093
4 Sexkantsbult   GP4899073
5 Sexkantsbult GP4896939
6 Kamremskåpa GP504349098
7 Kamremskåpa  GP5803030244
Bakre vevhuslock
  • Styrstift
    Art. nr.
    GP4899026
    Styrstift
    • 10. i bild för Komplett motorblock & Motorblocksenhet NEF67 SM1 • 1. i bild för Bakre vevhuskåpa & Svänghjulshus
    60,00 kr
    Ink. moms.75,00 kr
    60,00 kr
    kr
    Styrstift
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4899078
    Sexkantsbult
    • 2. i bild för Främre vevhuskåpa
    38,00 kr
    Ink. moms.47,50 kr
    38,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4899093
    Sexkantsbult
    • 3. i bild för Bakre vevhuskåpa
    23,00 kr
    Ink. moms.28,75 kr
    23,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4899073
    Sexkantsbult
    • 4. i bild för Bakre vevhuskåpa 2. i bild för Dragkopplingsenhet
    26,00 kr
    Ink. moms.32,50 kr
    26,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP4896939
    Sexkantsbult
    60,00 kr
    Ink. moms.75,00 kr
    60,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
    Minimum antal för beställning 5 stycket
  • Kamremskåpa
    Art. nr.
    GP504349098
    Kamremskåpa
    5 765,00 kr
    Ink. moms.7 206,25 kr
    5 765,00 kr
    kr
    Kamremskåpa
  • Kamremskåpa
    Art. nr.
    GP5803030244
    Kamremskåpa
    240,00 kr
    Ink. moms.300,00 kr
    240,00 kr
    kr
    Kamremskåpa
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se