http://www.greenpower.se/logotyper/bill_logo_3.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
GreenPower AB - Scandinaviens största distributör av elverk.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN

Avgasgrenrör  




Avgasgrenrör

Nummer i ritning Reservdelens namn Art. nr.   
1 Avgasgrenrör  GP5801504745
2 Avgasgrenrör GP5801724445
3 Avgasgrenrör GKT GP5801756085
4 Stud GP5801452460
5 Sexkantsbult  GP504085705
6 Distansstång  GP504088350
7 Fästbeslag  GP5801724446
8 Cylinderskruv  GP5801691945
9 Stud  GP4895219
Avgasgrenrör
  • Avgasgrenrör
    Art. nr.
    GP5801504745
    Avgasgrenrör
    1 130,00 kr
    Ink. moms.1 412,50 kr
    1 130,00 kr
    kr
    Avgasgrenrör
  • Avgasgrenrör
    Art. nr.
    GP5801724445
    Avgasgrenrör
    6 030,00 kr
    Ink. moms.7 537,50 kr
    6 030,00 kr
    kr
    Avgasgrenrör
  • Avgasgrenrör GKT
    Art. nr.
    GP5801756085
    Avgasgrenrör GKT
    180,00 kr
    Ink. moms.225,00 kr
    180,00 kr
    kr
    Avgasgrenrör GKT
  • Stud
    Art. nr.
    GP5801452460
    Stud
    25,00 kr
    Ink. moms.31,25 kr
    25,00 kr
    kr
    Stud
  • Sexkantsbult
    Art. nr.
    GP504085705
    Sexkantsbult
    • 6. i bild för Avgasgrenrör NEF67 SM1 1. i bild för Avgasgrenrör
    4,00 kr
    Ink. moms.5,00 kr
    4,00 kr
    kr
    Sexkantsbult
  • Distansstång
    Art. nr.
    GP504088350
    Distansstång
    50,00 kr
    Ink. moms.62,50 kr
    50,00 kr
    kr
    Distansstång
  • Fästbeslag
    Art. nr.
    GP5801724446
    Fästbeslag
    70,00 kr
    Ink. moms.87,50 kr
    70,00 kr
    kr
    Fästbeslag
  • Cylinderskruv
    Art. nr.
    GP5801691945
    Cylinderskruv
    45,00 kr
    Ink. moms.56,25 kr
    45,00 kr
    kr
    Cylinderskruv
  • Stud
    Art. nr.
    GP4895219
    Stud
    25,00 kr
    Ink. moms.31,25 kr
    25,00 kr
    kr
    Stud
För mer information kontakta oss på
0431-222 90


GREENPOWER AB
Helsingborgsv., Varalöv
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon:
0431-222 40
Org Nr:
556409-6120
Webbadress:
www.greenpower.se
E-post:
info@greenpower.se